background - Pár drobných novinek o Call of Duty WW2
Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

6. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Je to již hodně dlouhou doba, co se COD vydalo naposled do druhé světové války, či do nějakého historického konfliktu. Snová pasáž z BO3 se počítat nedá. Poslední pokus o jakousi historickou přesnost se pokusil Black ops 1 a od té doby se série vydávala dále a dále do budoucnosti, což čím dál více vadilo milovníkům historie.

Po vysloveně katastrofálním Infinite Warfare ovšem přichází nový díl a podle slov autorů se vrací ke kořenům. A vypadá to, že to berou opravdu od podlahy. V dnešní době si člověk už tak nějak zvykl, že v skoro každé střílečce je regenerace zdraví, ať už kompletní, nebo částečná, jako to bylo ve Wolfenstein New Order a The Old Blood. No, v novém CoD budete (zase) potřebovat lékárničky – nebo medika.

Další zajímavostí bude vyprávění příběhu. Autoři si vzali inspiraci z walking simulátorů typu Gone home, kdy se příběh vypráví během hry a je minimum předělových scén. Bude tak více času na vyprávění a hráči tak dostanou možnost se lépe seznámit s postavami a brutální válečnou atmosférou.

Podle všeho každá postava v týmu bude mít i jinou úlohu, jako třeba medik bude léčit. Kdo hrál starého českého Vietconga, může zavzpomínat a doufat, že to bude obdobné. Více ze hry uvidíme na E3.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background