background - Pár drobných novinek o Call of Duty WW2
Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

6. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Je to již hodně dlouhou doba, co se COD vydalo naposled do druhé světové války, či do nějakého historického konfliktu. Snová pasáž z BO3 se počítat nedá. Poslední pokus o jakousi historickou přesnost se pokusil Black ops 1 a od té doby se série vydávala dále a dále do budoucnosti, což čím dál více vadilo milovníkům historie.

Po vysloveně katastrofálním Infinite Warfare ovšem přichází nový díl a podle slov autorů se vrací ke kořenům. A vypadá to, že to berou opravdu od podlahy. V dnešní době si člověk už tak nějak zvykl, že v skoro každé střílečce je regenerace zdraví, ať už kompletní, nebo částečná, jako to bylo ve Wolfenstein New Order a The Old Blood. No, v novém CoD budete (zase) potřebovat lékárničky – nebo medika.

Další zajímavostí bude vyprávění příběhu. Autoři si vzali inspiraci z walking simulátorů typu Gone home, kdy se příběh vypráví během hry a je minimum předělových scén. Bude tak více času na vyprávění a hráči tak dostanou možnost se lépe seznámit s postavami a brutální válečnou atmosférou.

Podle všeho každá postava v týmu bude mít i jinou úlohu, jako třeba medik bude léčit. Kdo hrál starého českého Vietconga, může zavzpomínat a doufat, že to bude obdobné. Více ze hry uvidíme na E3.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background