background - Kam směřuje nový Assasins Creed?
Kam směřuje nový Assasins Creed?

Kam směřuje nový Assasins Creed?

13. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Je to již pár dní, co internetem kolují zvěsti o novém Assasins Creed. Jak víme, tato značka si minulý rok dala oddych a nechala volnou ruku svému zpracování na filmovém plátně, které bylo pro spoustu lidí přinejlepším rozporuplné. Na net nyní vystupují různé informace a vypadá to, že další hra ze série se blíží.

Ubisoft na ní již delší dobu pracuje a podle všeho by se měla jmenovat Assasins Creed Origins. O hře, krom uniklého screenu zatím nic není známo. Tedy, alespoň nic potvrzeného. Podle všeho by se mohla vrátit jedna z nejoblíbenějších věcí, které měli fanoušci na sérii rádi. Námořní bitvy. Tuto součást představili v Assasins Creed 3, v Black Flag a Rogue, kde ji zasadili prakticky mezi hlavní herní prvky a v posledních dvou dílech série s názvy Syndicate a Unity absolutně chyběla, což vyneslo menší vlnu nevole a pár vtípků na účet Unity. Třeba přezdívku Assasins Creed White Flag, protože místo pirátů byli Francouzi.

Jaký Assasins Creed Origins bude, zatím nevíme, každopádně se můžeme těšit na blízké oznámení, nebo v něj alespoň doufat.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background