background - Kam směřuje nový Assasins Creed?
Kam směřuje nový Assasins Creed?

Kam směřuje nový Assasins Creed?

13. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Je to již pár dní, co internetem kolují zvěsti o novém Assasins Creed. Jak víme, tato značka si minulý rok dala oddych a nechala volnou ruku svému zpracování na filmovém plátně, které bylo pro spoustu lidí přinejlepším rozporuplné. Na net nyní vystupují různé informace a vypadá to, že další hra ze série se blíží.

Ubisoft na ní již delší dobu pracuje a podle všeho by se měla jmenovat Assasins Creed Origins. O hře, krom uniklého screenu zatím nic není známo. Tedy, alespoň nic potvrzeného. Podle všeho by se mohla vrátit jedna z nejoblíbenějších věcí, které měli fanoušci na sérii rádi. Námořní bitvy. Tuto součást představili v Assasins Creed 3, v Black Flag a Rogue, kde ji zasadili prakticky mezi hlavní herní prvky a v posledních dvou dílech série s názvy Syndicate a Unity absolutně chyběla, což vyneslo menší vlnu nevole a pár vtípků na účet Unity. Třeba přezdívku Assasins Creed White Flag, protože místo pirátů byli Francouzi.

Jaký Assasins Creed Origins bude, zatím nevíme, každopádně se můžeme těšit na blízké oznámení, nebo v něj alespoň doufat.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background