background - Kam směřuje nový Assasins Creed?
Kam směřuje nový Assasins Creed?

Kam směřuje nový Assasins Creed?

13. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Je to již pár dní, co internetem kolují zvěsti o novém Assasins Creed. Jak víme, tato značka si minulý rok dala oddych a nechala volnou ruku svému zpracování na filmovém plátně, které bylo pro spoustu lidí přinejlepším rozporuplné. Na net nyní vystupují různé informace a vypadá to, že další hra ze série se blíží.

Ubisoft na ní již delší dobu pracuje a podle všeho by se měla jmenovat Assasins Creed Origins. O hře, krom uniklého screenu zatím nic není známo. Tedy, alespoň nic potvrzeného. Podle všeho by se mohla vrátit jedna z nejoblíbenějších věcí, které měli fanoušci na sérii rádi. Námořní bitvy. Tuto součást představili v Assasins Creed 3, v Black Flag a Rogue, kde ji zasadili prakticky mezi hlavní herní prvky a v posledních dvou dílech série s názvy Syndicate a Unity absolutně chyběla, což vyneslo menší vlnu nevole a pár vtípků na účet Unity. Třeba přezdívku Assasins Creed White Flag, protože místo pirátů byli Francouzi.

Jaký Assasins Creed Origins bude, zatím nevíme, každopádně se můžeme těšit na blízké oznámení, nebo v něj alespoň doufat.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
background