background - Co chystají autoři Project Cars?
Co chystají autoři Project Cars?

Co chystají autoři Project Cars?

14. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Na otázku z nadpisu si snaží zodpovědět celkem dost fanoušků studia Slightly Mad. Ian Bell, šéf studia v dubnu naznačoval, že se bude jednat o další velkou hru, tentokráte pod záštitou Hollywoodu.

Nyní vyšlo na povrch pár dalších střípků, ovšem nic jistého to není. Studio podepsalo víceletou smlouvu s hollywoodskou značkou, která má vést k několika hrám. Opět si musíme počkat na další informace hned několik měsíců, ale zatím to může vypadat na další herní Rychle a zběsile, protože Namco Bandai, se kterými Slightly Mad spolupracují, se již několikrát pokoušela vydat hru licencovanou k těmto filmům. Ostatně, která jiná filmová značka se ke studiu hodí více? Ian Bell se dušuje, že nepůjde čistě o závodní hru, čím konspiračním teoretikům jen nahrává v tom, že se bude jednat právě o Rychle a zběsile.

A jak si hru podle této filmové značky představujete vy? Něco ve stylu GTA? Nebo koridorovou závodní akci? Tady se opravdu můžeme s fantazií utrhnout ze řetězu, ovšem jak hra dopadne a jak bude vypadat, bohužel neovlivníme.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
background