background - Co chystají autoři Project Cars?
Co chystají autoři Project Cars?

Co chystají autoři Project Cars?

14. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Na otázku z nadpisu si snaží zodpovědět celkem dost fanoušků studia Slightly Mad. Ian Bell, šéf studia v dubnu naznačoval, že se bude jednat o další velkou hru, tentokráte pod záštitou Hollywoodu.

Nyní vyšlo na povrch pár dalších střípků, ovšem nic jistého to není. Studio podepsalo víceletou smlouvu s hollywoodskou značkou, která má vést k několika hrám. Opět si musíme počkat na další informace hned několik měsíců, ale zatím to může vypadat na další herní Rychle a zběsile, protože Namco Bandai, se kterými Slightly Mad spolupracují, se již několikrát pokoušela vydat hru licencovanou k těmto filmům. Ostatně, která jiná filmová značka se ke studiu hodí více? Ian Bell se dušuje, že nepůjde čistě o závodní hru, čím konspiračním teoretikům jen nahrává v tom, že se bude jednat právě o Rychle a zběsile.

A jak si hru podle této filmové značky představujete vy? Něco ve stylu GTA? Nebo koridorovou závodní akci? Tady se opravdu můžeme s fantazií utrhnout ze řetězu, ovšem jak hra dopadne a jak bude vypadat, bohužel neovlivníme.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
background