background - Blíží se pokračování Project I.G.I.?
Blíží se pokračování Project I.G.I.?

Blíží se pokračování Project I.G.I.?

4. 06. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Project I.G.I., hra která zde byla několikrát zmíněna a včetně druhého dílu představena v retro rubrice. O této hře se dá mluvit jako o celkem zapadlém klenotu, který dnes už neseženete. Práva vlastní Square Enix (od doby, co pohltil Eidos) a původní vývojářský tým (Innerloop Studios) se rozpadl už v roce 2003.

Nyní to vypadá s touto sérií docela zajímavě. Norské studio Arkplant je tvořené původními autory z Innerloop Studios a získalo grant na pokračování. Mají v plánu zachovat styl a… to je zatím relativně vše, co víme, krom několika drobností a názvu nové hry: Project I.G.I.: We´re Going In.

Ten název zavání vícečlenným týmem, že?

Název naznačuje odklon od vlka samotáře do týmového stavu anebo to, že hra bude obsahovat kooperační režim, nebo na něm bude plně postavená. Jediným jistým slibem je návrat původního hrdiny, bývalého vojáka SAS Davida Jonese. Autoři zatím odmítají cokoliv dalšího prozradit, ale vypadá to nadějně. Že by návrat staré klasiky v novém kabátě? Vždyť i DOOM měl podobný restart, či pokračování a to vcelku nedávno.

Vzpomínkové video na 1 díl:

Bohužel, kde sehnat první dva díly nevíme, protože práva na ně pořád vlastní Square Enix a ten se k vydání hry třeba na Steamu moc nemá.

Vzpomínkové video na díl druhý:

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background