background - Blíží se pokračování Project I.G.I.?
Blíží se pokračování Project I.G.I.?

Blíží se pokračování Project I.G.I.?

4. 06. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Project I.G.I., hra která zde byla několikrát zmíněna a včetně druhého dílu představena v retro rubrice. O této hře se dá mluvit jako o celkem zapadlém klenotu, který dnes už neseženete. Práva vlastní Square Enix (od doby, co pohltil Eidos) a původní vývojářský tým (Innerloop Studios) se rozpadl už v roce 2003.

Nyní to vypadá s touto sérií docela zajímavě. Norské studio Arkplant je tvořené původními autory z Innerloop Studios a získalo grant na pokračování. Mají v plánu zachovat styl a… to je zatím relativně vše, co víme, krom několika drobností a názvu nové hry: Project I.G.I.: We´re Going In.

Ten název zavání vícečlenným týmem, že?

Název naznačuje odklon od vlka samotáře do týmového stavu anebo to, že hra bude obsahovat kooperační režim, nebo na něm bude plně postavená. Jediným jistým slibem je návrat původního hrdiny, bývalého vojáka SAS Davida Jonese. Autoři zatím odmítají cokoliv dalšího prozradit, ale vypadá to nadějně. Že by návrat staré klasiky v novém kabátě? Vždyť i DOOM měl podobný restart, či pokračování a to vcelku nedávno.

Vzpomínkové video na 1 díl:

Bohužel, kde sehnat první dva díly nevíme, protože práva na ně pořád vlastní Square Enix a ten se k vydání hry třeba na Steamu moc nemá.

Vzpomínkové video na díl druhý:

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background