background - Blíží se pokračování Project I.G.I.?
Blíží se pokračování Project I.G.I.?

Blíží se pokračování Project I.G.I.?

4. 06. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Project I.G.I., hra která zde byla několikrát zmíněna a včetně druhého dílu představena v retro rubrice. O této hře se dá mluvit jako o celkem zapadlém klenotu, který dnes už neseženete. Práva vlastní Square Enix (od doby, co pohltil Eidos) a původní vývojářský tým (Innerloop Studios) se rozpadl už v roce 2003.

Nyní to vypadá s touto sérií docela zajímavě. Norské studio Arkplant je tvořené původními autory z Innerloop Studios a získalo grant na pokračování. Mají v plánu zachovat styl a… to je zatím relativně vše, co víme, krom několika drobností a názvu nové hry: Project I.G.I.: We´re Going In.

Ten název zavání vícečlenným týmem, že?

Název naznačuje odklon od vlka samotáře do týmového stavu anebo to, že hra bude obsahovat kooperační režim, nebo na něm bude plně postavená. Jediným jistým slibem je návrat původního hrdiny, bývalého vojáka SAS Davida Jonese. Autoři zatím odmítají cokoliv dalšího prozradit, ale vypadá to nadějně. Že by návrat staré klasiky v novém kabátě? Vždyť i DOOM měl podobný restart, či pokračování a to vcelku nedávno.

Vzpomínkové video na 1 díl:

Bohužel, kde sehnat první dva díly nevíme, protože práva na ně pořád vlastní Square Enix a ten se k vydání hry třeba na Steamu moc nemá.

Vzpomínkové video na díl druhý:

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background