background - V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele
V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele

V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele

1. 07. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Občas jsou události, nad kterými můžete jen kroutit hlavou. V americké Minnesotě tamní policie obvinila 19letou Monalisu Perez ze zabití svého přítele Pedra Ruize. Na tom by nebylo realtivně nic zvláštního, to, co je zarážející je onen důvod, proč to udělala.

Shlédnutí na Youtube!

Tento mladý pár, který čekal již druhé dítě, si v březnu založil kanál, na kterém ukazovali život teenagerů s dítětem. Video snímaly 2 kamery a mělo se jednat čistě o kontroverzní záležitost, která by přilákala diváky. Pedro měl vše přežít, protože věřil, že tlustá kniha v pevné vazbě kulku zastaví.

Zdroj: Google

Ano, nějaké kulky by ta kniha skutečně zastavila, jenže milá slečna použila legendární pistoli Desert Eagle ráže .50 cal. Ti, kteří se trochu vyznají ve zbraních se asi nyní chytají za hlavu a nechápou, jak někoho mohlo napadnout to, že padesátku kalibr zastaví tlustá kniha s pevnou vazbou a ještě k tomu z bezprostřední blízkosti!

Zdroj: Google

Tento případ je skutečně smutným důkazem toho, co někteří lidé jsou schopni udělat pro shlédnutí a slávu. Navíc, kdyby už jedno dítě neměli, Pedro by byl zřejmě kandidátem na Darwinovu cenu, protože s tímto vskutku geniálním nápadem přišel on.

A my v Čechách můžeme doufat, že něco podobného nemají v plánu Fatty se Sárou…

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background