background - Nový OS X El Capitan!
Nový OS X El Capitan!

Nový OS X El Capitan!

10. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

Apple představil nový OS X. Tento systém nese označení El Capitan a přináší mnoho vylepšení.

Uživatelé tohoto systému se dočkají optimalizace, která byla již delší dobu vyžadována. Přidáno bylo i vylepšení funkce Spotlight, která nyní pracuje lépe než na Yosemite. Upgradu se dočkal i samotný prohlížeč Safari, který získal vylepšení v podobě zkracování panelů na ikony a aplikace Mail.

Zlepšení výkonu OS X El Capitan

Největší novinkou OS X El Capitain je Metal. Představen byl již dříve pro OS X Yosemite, ale nyní se ho dočkáme i na OS X El Capitan. Budete si tak moci zahrát kvalitnější hry, protože Metal dokáže lépe pracovat s graficky náročnými aplikacemi.

Metal

Majitelé Maců se mohou těšit na lepší práci s desktopovým systémem. Nový OS X umožňuje chytře pracovat s okny a přesouvat je mezi plochami.

Desktop OS X El Capitan

Apple tedy nepředstavil úplně nový systém, ale pouze "podsystém" Yosemitu, který nese zajímavý název, podle hory v parku Yosemite, El Capitan.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background