background - Nový OS X El Capitan!
Nový OS X El Capitan!

Nový OS X El Capitan!

10. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

Apple představil nový OS X. Tento systém nese označení El Capitan a přináší mnoho vylepšení.

Uživatelé tohoto systému se dočkají optimalizace, která byla již delší dobu vyžadována. Přidáno bylo i vylepšení funkce Spotlight, která nyní pracuje lépe než na Yosemite. Upgradu se dočkal i samotný prohlížeč Safari, který získal vylepšení v podobě zkracování panelů na ikony a aplikace Mail.

Zlepšení výkonu OS X El Capitan

Největší novinkou OS X El Capitain je Metal. Představen byl již dříve pro OS X Yosemite, ale nyní se ho dočkáme i na OS X El Capitan. Budete si tak moci zahrát kvalitnější hry, protože Metal dokáže lépe pracovat s graficky náročnými aplikacemi.

Metal

Majitelé Maců se mohou těšit na lepší práci s desktopovým systémem. Nový OS X umožňuje chytře pracovat s okny a přesouvat je mezi plochami.

Desktop OS X El Capitan

Apple tedy nepředstavil úplně nový systém, ale pouze "podsystém" Yosemitu, který nese zajímavý název, podle hory v parku Yosemite, El Capitan.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background