background - Nový OS X El Capitan!
Nový OS X El Capitan!

Nový OS X El Capitan!

10. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
4 min čtení

Apple představil nový OS X. Tento systém nese označení El Capitan a přináší mnoho vylepšení.

Uživatelé tohoto systému se dočkají optimalizace, která byla již delší dobu vyžadována. Přidáno bylo i vylepšení funkce Spotlight, která nyní pracuje lépe než na Yosemite. Upgradu se dočkal i samotný prohlížeč Safari, který získal vylepšení v podobě zkracování panelů na ikony a aplikace Mail.

Zlepšení výkonu OS X El Capitan

Největší novinkou OS X El Capitain je Metal. Představen byl již dříve pro OS X Yosemite, ale nyní se ho dočkáme i na OS X El Capitan. Budete si tak moci zahrát kvalitnější hry, protože Metal dokáže lépe pracovat s graficky náročnými aplikacemi.

Metal

Majitelé Maců se mohou těšit na lepší práci s desktopovým systémem. Nový OS X umožňuje chytře pracovat s okny a přesouvat je mezi plochami.

Desktop OS X El Capitan

Apple tedy nepředstavil úplně nový systém, ale pouze "podsystém" Yosemitu, který nese zajímavý název, podle hory v parku Yosemite, El Capitan.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background