background - Vychází již třetí DLC do Call of Duty Infinite Warfare
Vychází již třetí DLC do Call of Duty Infinite Warfare

Vychází již třetí DLC do Call of Duty Infinite Warfare

8. 07. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Letošní ročník Call of Duty série se setkal s překvapivě velkou vlnou nevole. Ať už bylo nadáváno na scifi zasazení, podivné vydání Modern Warfare Remastered či klasické problémy této série.

zdroj: Call of duty official

Nic to ovšem nemění na tom, že Infinite Warfare si překvapivě pár svých fanoušků našla. A hra je překvapivě také úspěšná. Sice ne tak jako předchozí díly, ale drží se. Pro ty nejzarytější fandy scifi válčení přichází již třetí přídavek s názvem Absolution, který doručí klasickou čtveřici map a k tomu jednu mapu do zombie modu. Názvy map jsou: Bermuda, Ember, Permafrost a Fore. Každá z nich je specifická svým pojetím a trochu oživují hru samotnou.

Zombie mód si drží svoje téma ujetých parodií a tentokrát se podíváme do padesátých let v příběhu: Attack of the Radioactive Thing! a v něm budete pomáhat postavě jménem Elvira. Kdo má ponětí oo hororech padesátých let, ví, jaké pomrknutí a parodie na tehdejší dobu to je. Infinite Warfare žije svoji sezónu a navíc se od 1. července do 1. srpna koná akce Days of Summer, které by bylo škoda nevyužít, pokud už hru vlastníte.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background