background - Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3
Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3

Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3

31. 07. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Marc Laidlaw, scénárista série Half-Life, si v jednom interview vzpomněl na své nápady, které si chystal pro Episode 3 a naznačil i plnohodnotný třetí díl. Na otázku, jestli někdy bude třetí díl řekl, že netuší, ale i kdyby se hra dostala do aktivního vývoje, do Valve by se nevrátil.

Pokud se jednalo o práci na Episode 3, měl nápady, které měly uzavřít všechny linky z druhého dílu a přenechat řešení na další generaci. Plánoval se takový konec, který by byl podobný prvnímu dílu. Gordon v neurčité situaci, připraven začít jinde a znova. Nikdy by se nepřestalo a díly by si tak předávali štafetu dál a dál.

Tady je jasné, že se plánovala prakticky nekonečná série a možná je škoda, že se nikdy nedostala na světlo světa. Nebo dobře? To je už na osobních preferencích.

Dnes už je jasné, že kdyby Episoda 3 nebo plnohodnotný třetí díl vyšel, nesplnil by ta nadšená očekávání, co jsou. Jakožto velký fanda série mě to mrzí, ale možná je to i svým způsobem dobře.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background