background - Aktuální stav Armored Warfare
Aktuální stav Armored Warfare

Aktuální stav Armored Warfare

12. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Armored Warfare, který sliboval moderní bitvy tanků, se momentálně nachází v placeném Early Access. Máte na výběr ze dvou stromů tanků (americký a ruský). Druhy tanků se dělí na hlavní tanky (MBT), stíhače tanků (TD), obrněná vozidla (AFV), dělostřelectvo (SPG) a lehké tanky (LT). Herní systém je stejný jako ve World of Tanks, zde žádnou originalitu nenajdeme.

Po prvotním spuštění hry na vás vyskočí menu, které se až příliš podobá World of Tanks. Místa na tanky, vzhled menu a celkový interface je opravdu podobný světoznámé arkádě. Mnoho skalních fanoušků to uvítá, nemusí si zvykat na nic nového nebo nepřehledného, ale nezávislý fanoušek může být silně zklamán.

Jakmile se dostanete do bitvy, tak začnete přemýšlet, jestli jste spustili správnou hru a nepřeklikli jste se na World of Tanks. Krom jiného vzhledu tanků zde na první pohled není žádná inovace oproti WoT. Pouze jiný vzhled ukazatele hráčů vás ujistí, že se vážně jedná o jinou hru než WoT.

Ovšem zde veškerá odlišnost končí. 15 vs. 15 hráčů, až moc viditelně stejný interface zaměřovače a označení tanků, mapa, munice a vybavení, to si člověk vážně připadá jako ve World of Tanks s nějakým grafickým módem.

Co se týče herní fyziky, tak je to pořád stejná písnička. Tanky chovající se jako RC autíčka, neexistující realistický penetrační systém a hlavně HP velmi rychle ničí naděje o originální novou hru na trhu.

Grafické nedostatky, bugy a některé fyzikální nedostatky se dají omluvit, jde přeci jen o Early Access, ale neodpustitelná je až přílíšná podobnost s World of Tanks. Armored Warfare je na první pohled pouze kopie WoT, ale doufejme, že se vývojáři odhodlají jít vlastní cestou a přinesou něcooriginálního.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background