background - Aktuální stav Armored Warfare
Aktuální stav Armored Warfare

Aktuální stav Armored Warfare

12. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Armored Warfare, který sliboval moderní bitvy tanků, se momentálně nachází v placeném Early Access. Máte na výběr ze dvou stromů tanků (americký a ruský). Druhy tanků se dělí na hlavní tanky (MBT), stíhače tanků (TD), obrněná vozidla (AFV), dělostřelectvo (SPG) a lehké tanky (LT). Herní systém je stejný jako ve World of Tanks, zde žádnou originalitu nenajdeme.

Po prvotním spuštění hry na vás vyskočí menu, které se až příliš podobá World of Tanks. Místa na tanky, vzhled menu a celkový interface je opravdu podobný světoznámé arkádě. Mnoho skalních fanoušků to uvítá, nemusí si zvykat na nic nového nebo nepřehledného, ale nezávislý fanoušek může být silně zklamán.

Jakmile se dostanete do bitvy, tak začnete přemýšlet, jestli jste spustili správnou hru a nepřeklikli jste se na World of Tanks. Krom jiného vzhledu tanků zde na první pohled není žádná inovace oproti WoT. Pouze jiný vzhled ukazatele hráčů vás ujistí, že se vážně jedná o jinou hru než WoT.

Ovšem zde veškerá odlišnost končí. 15 vs. 15 hráčů, až moc viditelně stejný interface zaměřovače a označení tanků, mapa, munice a vybavení, to si člověk vážně připadá jako ve World of Tanks s nějakým grafickým módem.

Co se týče herní fyziky, tak je to pořád stejná písnička. Tanky chovající se jako RC autíčka, neexistující realistický penetrační systém a hlavně HP velmi rychle ničí naděje o originální novou hru na trhu.

Grafické nedostatky, bugy a některé fyzikální nedostatky se dají omluvit, jde přeci jen o Early Access, ale neodpustitelná je až přílíšná podobnost s World of Tanks. Armored Warfare je na první pohled pouze kopie WoT, ale doufejme, že se vývojáři odhodlají jít vlastní cestou a přinesou něcooriginálního.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background