background - Plánuje Blizzard novou FPS hru?
Plánuje Blizzard novou FPS hru?

Plánuje Blizzard novou FPS hru?

13. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Blizzard nedávno otevřel čtyři nové pracovní pozice pro návrháře. Hledají návrháře postav, prostředí a technických záležitostí, takže pokud toto umíte, možná má Blizzard pro vás práci.

Ne, a teď vážně. Za tímto inzerátem stojí jeden jasný fakt – Blizzard něco plánuje. Už popisu té práce hledali někoho, kdo by pracoval na dosud neoznámené FPS. Projekt je zatím obklopen tajemstvím, ale zatím bylo oznámeno, že se jedná o FPS a teorie jsou o tom, že to bude něco zcela nového.

Blizzard hledá creativní jedince, kteří budou vytvářet originální koncepty charakterů z různých úhlů od jednoduchých návrhů po detailní rozkleslení. Z toho se dá usuzovat, že se může jednat o něco podobného Overwatch, která minulý rok zazářila a stala se jednou z nejhranějších a nejlépe hodnocených her loňska.

Při tomto náboru se nedá nevzpomenut na Starcraft: Ghost, TPS, která byla ve vývoji okolo roku 2005 a pak po čím dál delších odkladech definitivně zrušena. Tady se vynořují vysloveně konspirační teorie, že se na tyto práce nějak naváže a ona neoznámená fps bude z univerza Starcraft. Sázky jsou zatím na titul z tohoto univerza a ruku na srdce, je asi spousta hráčů, kteří by si takový titul přáli.

Když vzpomenu na dnes již polozapomenutou sérii Command and Conquer, tak ta se dočkala také FPS titulu s názvem Renegade a jednalo se o vcelku slušný kousek. Že by Blizzard zkusil dohnat resty z minula?

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background