background - Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War
Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War

Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War

7. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

To, že se ve hře objeví mikrotransakce už víme. Nebylo ale jisté, o jaký systém mikrotransakcí vlastně půjde. Teprve nedávno na svém streamu vývojáři ukázali, za co všechno budeme moci zaplatit reálnými penězi. Především to budou dva typy beden.

Prvním z nich jsou Loot Chests. Najdeme v nich zbraně a zbroje s různými vlastnostmi, které vylepšují schopnosti Taliona. Kromě toho můžou obsahovat taky XP boosty, zrychlující postup hrou.

zdroj: thisgengaming.com

Druhým typem jsou War Chests, zde se nachází skřetí vůdci, kteří se už objevili v předchozím díle. V bednách taky najdeme tzv. Training Orders. Ty nám umožní upravit, nebo zvýšit úroveň našich skřetů.

zdroj: thisgengaming.com

Za tyto bedny budeme platit herní měnou zvanou Mirian. Tuto měnu si můžeme koupit za reálné peníze, nebo ji získáme z úložišť Mirianu a ničením speciálních skřetů. Vývojáři nás tak ujistili, že veškerý obsah, který hra nabízí, budeme moci získat, aniž bychom zaplatili jediný halíř.

záznam streamu:

zdroj: youtube.com/ShadowofMordor

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background