background - V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek
V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek

V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek

8. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Pamatujete si ještě na druhý díl, kde jste prohledávali tajná místa kvůli pečetím, abyste získali Altaïrovu zbroj? Tak něco podobného se vrátí do nadcházejícího dílu Origins.

Ubisoft v nedávném rozhovoru pro Gamesradar prozradil, že ve hře nebude chybět prohledávání hrobek a řešení různých hádanek. Většina navíc bude založena na skutečných hrobkách.

zdroj: iamag.co

Dále jsme se mohli dozvědět, že se vývojáři usilovně snažili podle skutečných map a obrázků, vytvořit co nejlepší repliku daných míst, včetně různých chodeb a místností. Jako příklad uvedli řeckou pyramidu.

zdroj: dualshockers.com

Uvidíme, jak se s tím vývojáři nakonec poperou. Všichni víme, jak Ubisoft poslední roky maže hráčům med kolem pusy, nejen v Assassin's Creed sérii. Každopádně, dalo se čekat, že v tomto díle budeme vykrádat hrobky a prozkoumávat pyramidy, protože místo, jako je Egypt, se tomu vyloženě vybízí. Pokud hra ale nenabídne solidní příběh a zábavný gameplay, tak prozkoumávání hrobek a řešení hádanek celou hru nezachrání.

Přesvědčit se o tom budeme moci 27. října na PC, Xbox One a PS4.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background