background - V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek
V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek

V novém Assassin's Creed si zahrajeme za vykradače hrobek

8. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Pamatujete si ještě na druhý díl, kde jste prohledávali tajná místa kvůli pečetím, abyste získali Altaïrovu zbroj? Tak něco podobného se vrátí do nadcházejícího dílu Origins.

Ubisoft v nedávném rozhovoru pro Gamesradar prozradil, že ve hře nebude chybět prohledávání hrobek a řešení různých hádanek. Většina navíc bude založena na skutečných hrobkách.

zdroj: iamag.co

Dále jsme se mohli dozvědět, že se vývojáři usilovně snažili podle skutečných map a obrázků, vytvořit co nejlepší repliku daných míst, včetně různých chodeb a místností. Jako příklad uvedli řeckou pyramidu.

zdroj: dualshockers.com

Uvidíme, jak se s tím vývojáři nakonec poperou. Všichni víme, jak Ubisoft poslední roky maže hráčům med kolem pusy, nejen v Assassin's Creed sérii. Každopádně, dalo se čekat, že v tomto díle budeme vykrádat hrobky a prozkoumávat pyramidy, protože místo, jako je Egypt, se tomu vyloženě vybízí. Pokud hra ale nenabídne solidní příběh a zábavný gameplay, tak prozkoumávání hrobek a řešení hádanek celou hru nezachrání.

Přesvědčit se o tom budeme moci 27. října na PC, Xbox One a PS4.

Crossout, arénový Mad Max?

Crossout, arénový Mad Max?

Hra Crossout od spoločnosti Gaijin Entertainment, ktorá taktiež pracovala na veľmi známej a obľúbenej hre Warthunder, je postapokalyptická MMO akčná hra. Na prvý pohľad sa...

20. 08. 2017
Dominik Bočko
3 min čtení
background