background - Odhalena finální verze Oculus Rift
Odhalena finální verze Oculus Rift

Odhalena finální verze Oculus Rift

13. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Finální brýle Oculus Rift si budete moci pořídit na začátku roku 2016 a cena by se měla pohybovat okolo 7000Kč. Pojďme se podívat, co vše Oculus ohledně konečné verze představil.

Balení Oculus Rift bude obsahovat ovladač k Xbox One s adaptérem na PC s podporou Windows 10. Budete tak mít možnost streamovat konzolové hry přímo do Oculus Rift.

Spolupráce s Microsoftem přinese například možnost si zahrát tituly jako Halo, Forza Horizon, Sunset Overdrive nebo speciálně vytvořené hry pro Oculus Rift. Vzhledem ke konkurenčním brýlím, se kterými chce přijít Sony, se tato spolupráce Microsoftu velmi hodí.

Oculus Rift bude obsahovat zabudovaná sluchátka, která půjde sundat, dva OLED displeje, senzor na snímání pohybu a dva speciální ovladače přímo pro Oculus Rift, které budo snímat pohyb vašich rukou.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background