background - Odhalena finální verze Oculus Rift
Odhalena finální verze Oculus Rift

Odhalena finální verze Oculus Rift

13. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Finální brýle Oculus Rift si budete moci pořídit na začátku roku 2016 a cena by se měla pohybovat okolo 7000Kč. Pojďme se podívat, co vše Oculus ohledně konečné verze představil.

Balení Oculus Rift bude obsahovat ovladač k Xbox One s adaptérem na PC s podporou Windows 10. Budete tak mít možnost streamovat konzolové hry přímo do Oculus Rift.

Spolupráce s Microsoftem přinese například možnost si zahrát tituly jako Halo, Forza Horizon, Sunset Overdrive nebo speciálně vytvořené hry pro Oculus Rift. Vzhledem ke konkurenčním brýlím, se kterými chce přijít Sony, se tato spolupráce Microsoftu velmi hodí.

Oculus Rift bude obsahovat zabudovaná sluchátka, která půjde sundat, dva OLED displeje, senzor na snímání pohybu a dva speciální ovladače přímo pro Oculus Rift, které budo snímat pohyb vašich rukou.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background