background - Nový mód do Zaklínače 3
Nový mód do Zaklínače 3

Nový mód do Zaklínače 3

11. 08. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Všichni fanoušci Zaklínače 3 nastražte uši. Před nedávnem vyšel nový mód pod názvem Devil's Pit, který do hry přináší zcela nový obsah. V tomto módu se podíváme totiž do lomu a mnohem hlouběji, který v základní hře nebyl nijak více využit, proto se na něj autoři zaměřili.

S módem Devil's Pit přichází zcela nový obsah. Do základní hry přibude 19 nových předmětů jako elixíry, bomby nebo zbraně. Dále nové NPC postavy, které můžeme znát ze Zaklínače 2 (Iorveth a Saskia). Mezi ostatní patří možnost vaření, vyzkoušet si boj proti sobě a mnoho dalšího. Podívejte se na trailer přibližující více informací.

zdroj: youtube.com/SkacilPL

Devil's Pit můžete stáhnout pod tímto odkazem https:www.nexusmods.com/witcher3/mods/2562/?

Autoři upozorňují, že není ve finální verzi, čímž chybí hlavní dialogy, umístění NPC a některé předměty. Stejně tak chybí interakce s Iorvethem a ostatními.

Přáli by jste si více podobných módů do Zaklínače?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 154
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background