background - Blíží se druhá řada Batmana
Blíží se druhá řada Batmana

Blíží se druhá řada Batmana

13. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
2 min čtení

Batman od Telltale sklízí celkem úspěch a proto není ani překvapením, že se dočká druhé řady. Ta byla před časem oznámena a nyní se dočkala i svého traileru a vydání první epizody.

Podtitul řady se jmenuje Enemy Within a druhá řada přichází i s novým záporákem. Tím nebude nikdo jiný než The Ridller, česky Hádankář. Je zajímavé, že rozhodnutí z první řady se přenesou i do této. Batmana bude opět dabovat Troy Baker, který mimochodem daboval i Jokera v Batman: Arkham Origins.

První epizoda s názvem Enigma vyšla 8.8.2017 na všechny hlavní platformy. Na IOS a Android si budeme muset počkat ještě nějaký čas.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background