background - Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !
Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !

Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !

17. 08. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
7 min čtení

Vynikající Trilogie hororových Click and Point adventur Posel Smrti (anglicky Black Mirror) se po několika letech dočká dalšího dílu ! Hra byla oznámena společně s prvním Trailerem, a je známo, že půjde o kompletní Reboot série. Hra ponese název Black Mirror bez podnázvu či pořadového čísla a půjde o remake prvního dílu z roku 2003.

zdroj : blackmirror-game.com

Pro ty, kdo nehráli původního Posla Smrti, přiblížím příběh. Ten vyprávý o prokletí rodu Gordonů, které se vztahuje na mužské potomstvo. Je rok 1926 a v kůži Davida Gordona (v originále Samuela) se dostáváte na rodné panství Black Mirror, kde váš otec spáchal sebevraždu. Okolnosti smrti jsou ale velmi zvláštní a podezřelé, a tak musíte začít pátrat po pravdě na vlastní pěst. S otcem jste se ovšem moc dobře neznali, a víte jen o jeho přesvědčení o prokletí rodu. K tomu všemu trpíte nočními můrami, které jsou často s prokletím spojovány.

zdroj : blackmirror-game.com

Půjde opět o Click and Point adventuru, která bude čerpat atmosféru z původní Trilogie. Ovšem inspirace ohledně hrůz mysli je čerpána ze stylu Edgara Allena Poe a Howarda Phillipse Lovecrafta. Novinkou bude interakce s nočními vizemi, kterýma hlavní hrdina trpí.

Ikonický byl pro původní Trilogii skvělý český dabing v čele s Michalem Dlouhým, Davidem Prachařem nebo Radoslavem Brzobohatým. O tom se ovšem v případě Rebootu mlčí. Český vydavatel, který měl na starost český dabing do druhého a třetího dílu skončil, a je tedy otázkou, kdo by se o takový dabing postaral.

zdroj : blackmirror-game.com

O Remake se však nestarají ani čeští Unknown Identity, ani němečtí Cranberry Studios. Obě tyto studia již zkrachovala, a tak značku odkoupilo vydavatelství THQ Nordic. Ti slibují plnohodnotnou moderní rekonstrukci původního dílu s jedinečnou atmosférou a novými postavami. Hra má vyjít již 28. listopadu 2017 na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 a Xbox One. Společně s vydáním Rebootu by jsme se měli podle informací na webu dočkat i vydání sběratelských edic původní Trilogie (Black Mirror - Complete Collection), která bude obsahovat Soundtrack, oboustranný plakát, pohlednici a artbook.

zdroj : youtube.com/NordicgamesAT

Co si myslíte o Rebootu ?

Moc se těším, na tohle jsem čekal !
Původního Posla Smrti, Reboot nepřekoná.
Původní díly se mi nelíbili, ovšem Reboot mě láká.
Nelíbily se mi ani původní díly, Reboot na tom není jinak...
Celkem hlasů: 31
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background