background - Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah
Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah

Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah

20. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Není to zrovna málo času, kdy bylo oznámeno, že letos se pro The Division neobdrží žádná DLC, ani další rozšíření. Season Pass 2 byl holt připravován pouze pro Rainbow Six Siege. Budeme se muset spokojit s menšími rozšířeními v podobě Patchů, které do hry přidají minimum nového obsahu.

Autoři očividně pochopili, jakou nevoli u nich tento krok vyvolal u fanoušků a rozhodli se opět skomírajícímu The Division pomoci. Na prvním místě jsou takzvané Globální Události, kdy se jedná o časově omezené akce, které mají trochu posunout příběh hry. Sice ne nijak extrémně, ale alespoň je to důvod ke hře jednou za čas opět sednout a pořádně si ji užít.

A co za Globální Operace dostanete? Přidány byly nové speciální masky, nové nášivky na ramena a nové, tajné vybavení, které lze získat pouze z beden. Tyto bedny si kupujete u obchodníka v nové minilokaci terminálu.

Další věcí, která byla přidána, jsou možnosti úpravy obličeje. Opět bylo přidáno několik nových možností, například jizev. Ve finále došlo k rebalancování určitého vybavení a zbraní.

Celkově je vidět, že aspoň malá část studia se snaží hru udržet, když už většina sil a zdrojů studia Massive Entertaiment byla přesunuta na nový projekt a to herní zpracování Avatara.

Názorové video na Patch 1.7:

Původní Mafia se opět dostala na Steam!

Původní Mafia se opět dostala na Steam!

Zhruba před 5 lety byla tato legendární hra z neznámých důvodů stažena ze Steamu. Pokud jste ji ale měli koupenou před odebráním ze Steamu, tak vám zůstala a mohli jste ji dále hrát. Po tomto kroku jste neměli...

23. 11. 2017
Radek Kajnar
4 min čtení
Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background