background - Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda
Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda

Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda

21. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Nějáký ten pátek se spekuluje o tom, že se Andromeda nedočká žádného příběhového rozšíření, jako to bylo v předešlých dílech série. Nyní to ale tvůrci bohužel potvrdili. Vydali oficiální prohlášení, ve kterém stojí, že singleplayer Andromedy se nedočká žádného dalšího obsahu a to včetně aktualizací. Posledním patchem je tedy verze 1.10. Důvodem tohoto rozhodnutí mají být zejména organizační změny v týmu vývojářů.

Asi si říkáte, proč má tedy hra několik nedořešených dějových linek, které se v Andromedě nachází, a pak nakonec nejsou vysvětleny. Naštěstí na ně nakonec dojde v připravovaných komiksech a knihách. Především jde o osud ztracené kvarianské archy, o které byla zmínka po dohrání hlavního příběhu.

Co se týče multiplayeru, ten bude nadále podporován. Tvůrci připravují nové mise, postavy a zatím neznámý obsah pro N7 Day, svátek fanoušků Mass Effectu.

zdroj: youtube/Electronic Arts

Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background