background - Již po šesté se ujmeme role El Presidenta!
Již po šesté se ujmeme role El Presidenta!

Již po šesté se ujmeme role El Presidenta!

31. 08. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
6 min čtení

Série budovatelských diktátorských strategií Tropico nás doprovází už od roku 2001 až po současnost. Po čtyřleté pauze se totiž už po šesté ujmeme role El Presedenta! Vývojáři slibují dosud nejrozšířenější a nejlepší díl, který přináší řadu novinek.

zdroj : limbic-entertainment.de

Vaším cílem bude opět budovat města a státy, zvyšovat váš vliv na obyvatele, vyhrávat volby a starat se o ekonomiku. Do svých diktátorských rukou již nedostanete jen jeden ostrov, jako tomu bylo v předchozích dílech, ale rovnou celé souostroví skládající se ze čtyř ostrovů, které je dědictvým po vašich předcích. Z toho každý ostrov bude mít své specifické vlastnosti. Plochý, vhodný pro stavby, písečný s krásnou zátokou, hornatý a sopečný. Ty si budeme moci zkrášlit i kradenými světovými monumenty, jako je Socha Svobody vyobrazená v Traileru.

zdroj : limbic-entertainment.de

Velkou roli zde bude hrát stavba mostů a tunelů, díky nimž budeme jednotlivé ostrovy propojovat. Vývojáři slibují důraz na infrastrukturu, ekonomiku, obchody, dopravu i politiku. Dočkáme se přepracovaného systému politických aspektů, diktátorství a možnosti fixlování voleb. Váš politický vliv se ale budou pokoušet zrušit vnější mocnosti, Rusko a Amerika. Mezi novinku také patří úprava vašeho sídla, ze kterého budete pronášet proslovy. Nebudou tu chybět ani konspirace, lži, falešné sliby nebo již známí tajní agenti z předchozích dílů.

zdroj : limbic-entertainment.de

Hru si budeme moci užít i s kamarády, a to v kooperativním i kompetitivním Multiplayeru až pro 4 hráče. Grafické zpracování poběží na Unreal Enginu 4 a stará se o ní nové studio Libric Entertainment. Vydání se dočkáme roku 2018 na PC, Playstation 4, Xbox One, Mac a Linux.

zdroj : youtube.com/kalypsomedia

zdroj : youtube.com/kalypsomedia

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background