background - V DLC pro Sniper Ghost Warrior 3 si zahrajete za bratra hlavního hrdiny
V DLC pro Sniper Ghost Warrior 3 si zahrajete za bratra hlavního hrdiny

V DLC pro Sniper Ghost Warrior 3 si zahrajete za bratra hlavního hrdiny

26. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

O Sniper Ghost Warrior 3 si člověk díky uspěchanému a nepovedenému launchi myslet ledacos. Hra propadla a po pár patchích a ve slevě se z toho to průšvihu vyklubala vcelku slušná odstřelovačská akce.

Autoři z poněkud nechvalně známého City Interactive se snaží opět pozvednout svoji reputaci s novým DLC do Snipera a doufají, že se podaří jim trochu zvýšit prodeje této AAA hry, která jinak totálně propadla.

Dlc se jmenuje The Sabotage a nebudete hrát za nikoho jiného, než za průvodce tutoriálem a bratra hlavního hrdiny Jonathana: staršího Roberta Northa. Kromě nového, údajně dramatického příběhu přibude nová lokace, ve které budete sabotovat gruzínskou armádu, připravovat půdu pro revoluci má přijít spousta dalšího obsahu, jako třeba zbraně a vozidla.

Kampaň The Sabotage vyjde 5.září pro PC, PS4 a XBOXOONE. Pokud máte Season Pass edici, která se vydávala primárně, dostanete tento obsah zdarma automaticky.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background