background - Do Battlefield 1 přichází ruská zima
Do Battlefield 1 přichází ruská zima

Do Battlefield 1 přichází ruská zima

27. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

O válečném eposu z prvoválečné Pačuánie Battlefield 1 si spousta lidí nemyslí zrovna nic valného. Pro milovníky historie je to její znásilnění, hra vyvolává i politické kontroverze díky zasazení černochů za Němce a pak hromada historických nepřesností.

Hra jako taková však slaví úspěch a pořád ji hraje dost lidí a zdá se, že komunita jen utěšeně roste. Autoři už před delším časem přišli s novým systémem vydávání updatů a to, že nepřijde jeden velký patch těsně před plánovaným DLC, ale každý měsíc vyjde nějaká menší aktualizace.

V srpnu vyšel patch, který si připravuje půdu pro druhé rozšíření s názvem In the name of Tsar, který přidá carskou armádu a východní frontu. Došlo k pár změnám, pár opravení chyb a byla přidána mapa Lupkow pass. Jedná se o první zimní mapu a po grafické stránce se jí nedá co vytknout. Na mapě se střetává Rakousko – Uhersko s Carským Ruskem.

Mapa ukazuje, jakým způsobem bude DLC koncipováno a co od něj očekávat. Jestli je to dobře, nebo špatně, to už je na jednotlivých hráčích, kterým tato hra buďto sedla, nebo ne.

Battlefield 1 v současnosti dost vede oproti konkurentům z minulého roku. Takže se můžeme těšit na další a další obsah.

Na plné DLC In the name of Tsar se můžou fanoušci hry těšit v září.

Video o stavu hry:

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background