background - Xbox One X už teď trhá rekordy!
Xbox One X už teď trhá rekordy!

Xbox One X už teď trhá rekordy!

27. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

V Microsoftu si teď mohou dát přípitek. Minulý týden totiž společnost spustila předobjednávky nové konzole Xbox One X a to, co se stalo, asi nikdo nečekal. Nová konzole má za necelý týden nejvíce předobjednávek, které neměl žádný jiný Xbox. Alespoň to tak platí pro obchod Gamestop. S předobjednávkovou explozí nového Xboxu se pochlubil viceprezident tohoto řetězce Bob Puzon. Nejspíš to tak ale bude i u ostatních obchodů.

Pravděpodobně má Xbox tento úspěch především díky limitované edici Project Scorpio. Ve většině zemích je Project Scorpio už nedostatkovým zbožím a prodávat se tedy bude asi jen standartní edice Xboxu. Každopádně se Microsoft bude snažit, aby tyto základní edice byly k dostání v obchodech i několik týdnů po vydání.

Konzole by měla nabídnout plnohodnotný herní zážitek ve 4K rozlišení. Více jak 100 her, které byly vydány na původní Xbox One, budou kompatibilní na Xbox One X, aby využily sílu nového hardwaru.

Xbox One X vychází 7. listopadu a pořídit si ho můžete za 13 490 Kč.

zdroj: youtube/Xbox

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background