background - Xbox One X už teď trhá rekordy!
Xbox One X už teď trhá rekordy!

Xbox One X už teď trhá rekordy!

27. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

V Microsoftu si teď mohou dát přípitek. Minulý týden totiž společnost spustila předobjednávky nové konzole Xbox One X a to, co se stalo, asi nikdo nečekal. Nová konzole má za necelý týden nejvíce předobjednávek, které neměl žádný jiný Xbox. Alespoň to tak platí pro obchod Gamestop. S předobjednávkovou explozí nového Xboxu se pochlubil viceprezident tohoto řetězce Bob Puzon. Nejspíš to tak ale bude i u ostatních obchodů.

Pravděpodobně má Xbox tento úspěch především díky limitované edici Project Scorpio. Ve většině zemích je Project Scorpio už nedostatkovým zbožím a prodávat se tedy bude asi jen standartní edice Xboxu. Každopádně se Microsoft bude snažit, aby tyto základní edice byly k dostání v obchodech i několik týdnů po vydání.

Konzole by měla nabídnout plnohodnotný herní zážitek ve 4K rozlišení. Více jak 100 her, které byly vydány na původní Xbox One, budou kompatibilní na Xbox One X, aby využily sílu nového hardwaru.

Xbox One X vychází 7. listopadu a pořídit si ho můžete za 13 490 Kč.

zdroj: youtube/Xbox

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background