background - Největší výstava historických herních zařízení zavítá do České republiky!
Největší výstava historických herních zařízení zavítá do České republiky!

Největší výstava historických herních zařízení zavítá do České republiky!

31. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
5 min čtení

Největší a nejúspěšnější výstava o historii her a herních zařízení Game On, kterou pořádá umělecká instituce Barbican (City of London), zavítá i do Prahy. Game On zatím navštívilo přes 3,5 milionu lidí ve více než 30 světových metropolích.

Na výstavě budou historické herní mašiny od roku 1960 až po současnost. Budete si moci zahrát klasiky, které udělaly díru do světa, jako je například GTA nebo Super Mario. Dále nebudou chybět ani novinky, které nás čekají a virtuální realita, takže výstava nebude založená jen na historii.

zdroj: gameonvystava.cz

K dispozici na vyzkoušení bude i legendární arkáda Star Wars z roku 1983 od Atari. Budete se tak moci stát pilotem X-Wing letounu a bojovat proti stíháčkám TIE, jako ve filmu v závěru epizody IV. Nebude chybět třeba i Tomb Rider z roku 1996. Bude toho ale mnohem víc.

Dalším lákadlem je i unikátní české oddělení, ve kterém se pravděpodobně dozvíte zajímavé informace o již vydaných a budoucích českých hrách. Asi by neměla chybět Mafia, Vietcong, Samorost, Posel Smrti atp.

zdroj: zing.cz

Výstava bude mít i doprovodný program zaměřený na vývoj her a marketingu. Především pro školáky je připraven i vzdělávací program na téma mediální výchova a bezpečnost na internetu.

Výstava bude probíhat od 21. září do 30. prosince 2017 v Holešovické tržnici. Přímo na oficiálních stránkách Game On si můžete koupit lístky a vybrat si termín.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background