background - Ubisoft spolupracuje s Monster Energy
Ubisoft spolupracuje s Monster Energy

Ubisoft spolupracuje s Monster Energy

4. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft nedávno oznámil partnerství mezi Assassin's Creed Origins a Monster Energy. Když si zakoupíte energetický nápoj Monster, budete tak moci získat obsah do hry, například suroviny, nebo můžete vyhrát speciální ceny, jako jsou herní konzole, hry Assassin's Creed Origins a oblečení Monster Energy.

Každá plechovka bude obsahovat kód, který zadáte na stránce zde. Samostatně prodávané plechovky vám dají balíček zdrojů do hry (železo, dřevo, zvířecí kůže...), nebo herní měnu, která vám pomůže v postupu hrou. Plechovky v balení po 4 kusech vám odemknou unikátní zbraně, které jiným způsobem neodemknete. Jedná se konkrétně o “Dust Biter”, těžkou tupou zbraň “Face-Breaker”, žezlo “Thaati” a luk “Rain Bow”.

Od 1. září do 31. prosince bude tato akce dostupná, napříč světem včetně České republiky, takže už teď můžete shánět bonusy do hry. Kódy však budete moci aktivovat až do 18. března 2018. Více než 500 milionů plechovek bude ozdobeno motivy nového dílu Assassin's Creed.

Hra vyjde 27. října na PC, Xbox One a PS4.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background