background - Borderlands 3
Borderlands 3

Borderlands 3

8. 09. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně. Ačkoli Borderlands 3 nebyl oficiálně oznámen, Randy Pitchford (prezident společnosti Gearbox) sdělil světu na PAX West, že většina týmu (přesněji 90%) pracuje na tom, co si hráči přejí.

Společnost Gearbox Software předtím prezentovala na Game Developers Conference tech demo z Unreal Enginu 4. Na této konferenci nám bylo předvedeno, jak by finální verze hry mohla vypadat. Už tehdy Pitchford sdělil: ,, Pokud jste zákazník, který se těší na další díl Borderlands, pracujeme na ní." Zde se podívejte na tech demo z Game Developers Conference.

zdroj: youtube.com/IGN

Můžeme si tedy domyslet, že Borderlands 3 nás opravdu čeká. V Gearboxu mají tedy co dělat, aby finální podoba hry dorazila k nám do konce příštího roku.

Nezbývá než čekat.

Těšíte se na nový díl Borderlands 3?

Ano
Ne
Nevím, nechám se překvapit
Celkem hlasů: 182
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background