background - Destiny 2 naplnilo servery
Destiny 2 naplnilo servery

Destiny 2 naplnilo servery

10. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Taková to událost se stává opravdu jednou za sto let, jak by řekl doktor z Jáchyme: Hoď ho do stroje!

Během probíhající bety Destiny 2 nastala taková překvapivá událost, kterou nečekali primárně sami autoři. Zájem o hru byl tak velký, že se naplnily servery a spousta hráčů musela čekat ve frontách. Tisíce a tisíce hráčů čekali v dost problémových frontách, protože pořadovník připojení byl poněkud, nepraktický a pro spoustu hráčů nepříjemný.

Podobná situace se stala, když vyšlo Diablo 3 a první Destiny, kdy se také povedlo hráčům zaplnit servery velmi rychle a ještě k tomu nechat spoustu ostatních čekat ve frontě. Na netu se na to dokáže najít spousta vtípků, které dokazují, jak někteří byli naštvaní a zoufalí.

Ironicky má situace jedno pozitivum. O hru je zájem. Oproti třeba Lawbreakers, kteří trpí absolutní prázdnotou serverů to v Destiny během Bety žilo. Teď ještě, aby hra neumřela rychle na nedostatek obsahu.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background