background - Destiny 2 naplnilo servery
Destiny 2 naplnilo servery

Destiny 2 naplnilo servery

10. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Taková to událost se stává opravdu jednou za sto let, jak by řekl doktor z Jáchyme: Hoď ho do stroje!

Během probíhající bety Destiny 2 nastala taková překvapivá událost, kterou nečekali primárně sami autoři. Zájem o hru byl tak velký, že se naplnily servery a spousta hráčů musela čekat ve frontách. Tisíce a tisíce hráčů čekali v dost problémových frontách, protože pořadovník připojení byl poněkud, nepraktický a pro spoustu hráčů nepříjemný.

Podobná situace se stala, když vyšlo Diablo 3 a první Destiny, kdy se také povedlo hráčům zaplnit servery velmi rychle a ještě k tomu nechat spoustu ostatních čekat ve frontě. Na netu se na to dokáže najít spousta vtípků, které dokazují, jak někteří byli naštvaní a zoufalí.

Ironicky má situace jedno pozitivum. O hru je zájem. Oproti třeba Lawbreakers, kteří trpí absolutní prázdnotou serverů to v Destiny během Bety žilo. Teď ještě, aby hra neumřela rychle na nedostatek obsahu.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background