background - South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude
South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

10. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

South park nikdy neřešil, jestli to už opravdu nepřehání, ať už se to týká sprostých slov nebo rasistických či politických směrů. Nikoho tedy nepřekvapí, že chystaná hra South Park The Fractured But Whole nebude výjimkou. Při tvorbě postavy totiž budete muset přemýšlet, jakou barvu pleti zvolíte, protože tím ovlivníte obtížnost hry.

zdroj: GameplayOnly - Trailers & Gameplay

Znamená to, že čím světlejší budete, hra pro vás bude lehčí. Tmavé postavy to tedy budou mít naopak těžší. Cartman tohle ale okomentoval slovy: „Žádný strach, tohle neovlivňuje boj. Jenom všechny ostatní aspekty celého tvého života.“ Ubisoft k tomu dodal, že obtížnost bude ovlivňovat, jen kolik peněz budete získávat, a jak s vámi budou ostatní postavy ve hře komunikovat.

zdroj: dailycaller.com

Ještě nikdy v žádné hře nebyla obtížnost vyjádřena barvou pleti. Určitě to někoho pobouří, ale především černý humor do seriálu South Park vždycky patřil a vývojáři jsou si toho vědomi, takže nemají důvod, aby tomu ve hře bylo jinak.

South Park The Fractured But Whole vychází 17. října na PC, Xbox One a PS4.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background