background - South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude
South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

10. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

South park nikdy neřešil, jestli to už opravdu nepřehání, ať už se to týká sprostých slov nebo rasistických či politických směrů. Nikoho tedy nepřekvapí, že chystaná hra South Park The Fractured But Whole nebude výjimkou. Při tvorbě postavy totiž budete muset přemýšlet, jakou barvu pleti zvolíte, protože tím ovlivníte obtížnost hry.

zdroj: GameplayOnly - Trailers & Gameplay

Znamená to, že čím světlejší budete, hra pro vás bude lehčí. Tmavé postavy to tedy budou mít naopak těžší. Cartman tohle ale okomentoval slovy: „Žádný strach, tohle neovlivňuje boj. Jenom všechny ostatní aspekty celého tvého života.“ Ubisoft k tomu dodal, že obtížnost bude ovlivňovat, jen kolik peněz budete získávat, a jak s vámi budou ostatní postavy ve hře komunikovat.

zdroj: dailycaller.com

Ještě nikdy v žádné hře nebyla obtížnost vyjádřena barvou pleti. Určitě to někoho pobouří, ale především černý humor do seriálu South Park vždycky patřil a vývojáři jsou si toho vědomi, takže nemají důvod, aby tomu ve hře bylo jinak.

South Park The Fractured But Whole vychází 17. října na PC, Xbox One a PS4.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background