background - South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude
South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

South Park The Fractured But Whole - čím víc černější budete, tím víc těžší hra pro vás bude

10. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

South park nikdy neřešil, jestli to už opravdu nepřehání, ať už se to týká sprostých slov nebo rasistických či politických směrů. Nikoho tedy nepřekvapí, že chystaná hra South Park The Fractured But Whole nebude výjimkou. Při tvorbě postavy totiž budete muset přemýšlet, jakou barvu pleti zvolíte, protože tím ovlivníte obtížnost hry.

zdroj: GameplayOnly - Trailers & Gameplay

Znamená to, že čím světlejší budete, hra pro vás bude lehčí. Tmavé postavy to tedy budou mít naopak těžší. Cartman tohle ale okomentoval slovy: „Žádný strach, tohle neovlivňuje boj. Jenom všechny ostatní aspekty celého tvého života.“ Ubisoft k tomu dodal, že obtížnost bude ovlivňovat, jen kolik peněz budete získávat, a jak s vámi budou ostatní postavy ve hře komunikovat.

zdroj: dailycaller.com

Ještě nikdy v žádné hře nebyla obtížnost vyjádřena barvou pleti. Určitě to někoho pobouří, ale především černý humor do seriálu South Park vždycky patřil a vývojáři jsou si toho vědomi, takže nemají důvod, aby tomu ve hře bylo jinak.

South Park The Fractured But Whole vychází 17. října na PC, Xbox One a PS4.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background