background - Podrobnosti o nadcházející sezoně v Rocket League
Podrobnosti o nadcházející sezoně v Rocket League

Podrobnosti o nadcházející sezoně v Rocket League

13. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
6 min čtení

Velice populární hra Rocket League se dočká další aktualizace s prostým názvem Autumn Update. Jak už je zvykem, s každým velkým novým updatem přichází nová sezóna a nová mapa. Tentokrát se mapa bude jmenovat Farmstead, jejíž prostředí už podle názvu je zasazeno do farmářského stylu.

Dále do hry přibude nový předmět, Decryptor. S jeho pomocí budete moci otevřít jakoukoli krabici. Tento předmět můžete získat v časově omezených akcích. Asi něco podobného, jako při streamech Rocket League turnajích, kdy jste za sledování mohli dostat odměnu. Do hry bude taky přidáná nová krabice s názvem Accelerator Crate s novými kosmetickými úpravami a taky autem Jäger 619 RS.

zdroj: pcgamer.com

Jako další novinkou jsou vizitky, na kterých bude vaše přezdívka a titul. Zobrazí se, když dáte gól a na konci zápasu. Vizitky získáte pravděpodobně za splnění nějákých ůkolů, například budete muset dát tři góly v zápase atp. Některé vizitky získáte už za umístění v páté sezóně.

zdroj: pcgamer.com

Potom jsou tu novinky, jako 90 nových bezplatných kosmetických předmětů, průhledné stěny kolem branek a betaverzi Director módu, což je nový způsob sledování zápasů, konkrétně kamery, která se sama zaměří na hráče podle toho, kde se zrovna nachází míč a sama vyhodnotí, na který záběr přepnout, aby divák měl nejlepší požitek ze sledování. PC hráči se ještě mohou těšit na podporu LAN, možnost hrát po místní síti.

Autumn Update vyjde 28. září. Tak se ještě snažte zvýšit svůj Rank, protože pak přijde opět reset!

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background