background - Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?
Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?

Blíží se konkurence Playerunknown's Battlegrounds?

23. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Mánie okolo Playerunknown's Battlegrounds poslední dobou hýbe aktivně herním světem. Aby také ne, když tato hra, ještě v předběžném přístupu se stala jednou z nejhranějších her a nyní i nejhranější na steamu.

Proto není ani velkým překvapením, že byla oznámena konkurence. Titul má pracovní název Projekt X a pracuje na něm britské studio Automaton. Autoři se dušují, že hra nebude kopírkou PUBG, ale minimálně čtyřnásobně velká.

Hra poběží na Cryengine a je údajně ve vývoji od roku 2015. Podle dostupných informací má hra nabídnout krom větší mapy ještě možnost až 400 hráčů, divočinu, dynamické počasí, požáry a zvířata. Neměl by taky chybět ani vývoj postavy. Vypadá to, že se s těmito Battle Royale tituly roztrhl pytel a každý se chce přiživit na velkém úspěchu Playerunknown's Battlegrounds. Ovšem je otázka, zda-li se vůbec přiblíží, nebo jej dokonce pokoří.

Project X má vyjít údajně 2018 a první testy budou podle prvních odhadů na jaře.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background