background - Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?
Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?

Blíží se konkurence Playerunknown's Battlegrounds?

23. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Mánie okolo Playerunknown's Battlegrounds poslední dobou hýbe aktivně herním světem. Aby také ne, když tato hra, ještě v předběžném přístupu se stala jednou z nejhranějších her a nyní i nejhranější na steamu.

Proto není ani velkým překvapením, že byla oznámena konkurence. Titul má pracovní název Projekt X a pracuje na něm britské studio Automaton. Autoři se dušují, že hra nebude kopírkou PUBG, ale minimálně čtyřnásobně velká.

Hra poběží na Cryengine a je údajně ve vývoji od roku 2015. Podle dostupných informací má hra nabídnout krom větší mapy ještě možnost až 400 hráčů, divočinu, dynamické počasí, požáry a zvířata. Neměl by taky chybět ani vývoj postavy. Vypadá to, že se s těmito Battle Royale tituly roztrhl pytel a každý se chce přiživit na velkém úspěchu Playerunknown's Battlegrounds. Ovšem je otázka, zda-li se vůbec přiblíží, nebo jej dokonce pokoří.

Project X má vyjít údajně 2018 a první testy budou podle prvních odhadů na jaře.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background