background - Gameplay z Doomu na Nintendu Switch
Gameplay z Doomu na Nintendu Switch

Gameplay z Doomu na Nintendu Switch

25. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Asi málokdo čekal oznámení Bethesdy, že hodlají na konzoli Nintendo Switch vydat hry, jako The Elder Scrolls V Skyrim, nejnovější Doom a očekávaný Wolfenstein 2 The New Colossus. Všechny samozřejmě zajímalo, jak budou tyto hry na Switchi vypadat, ikdyž všem bylo jasné, že to určitě nebude žádná hitparáda oproti výkonnějšímu PC, Xboxu One a PS4.

zdroj: gamepress.cz

Před pár dny se na jednom YouTube kanálu objevil 27 minutový gameplay ze hry Doom ze Switch verze, která jak se čekalo, je značně upravená. Vývojáři museli snížit detaily, aby hru na méně vykonném hardwaru vůbec rozběhli. Taky se snažili, aby vše běželo stabilně na 30 snímků za vteřinu. Hra skutečně drží na 30fps, ale pokud na vás jde více než 5 nepřátel, můžete zaznamenat mírný pokles frekvence. Na videu jde ale vidět, že vývojáři snížili počty nepřátel oproti jiným verzím právě proto, aby hra běžela co nejstabilněji.

Doom má vyjít na Switch koncem letošního roku.

zdroj: youtube/Nintendo World Report TV

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background