background - Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas
Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

2. 10. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Obsidian Entertaiment autoři Fallout New Vegas, podle mnohých nejlepšího Falloutu od dob 2, duchovního nástupce původní atmosféry a převodu spousty nápadů ze zrušeného 3 dílu s podtitulem Van Buren.

I přes hodně špatný launch se hře dostalo čtyř velmi kvalitních DLC, které se nesly ve stejném duchu, jako originální New Vegas, což bylo jen dobře po nemastných a neslaných přídavcích ve třetím díle.

Autoři jsou pořád bombardováni dotazy, kdy se pustí do dalšího pokračování, nebo kdy vyjde. Nápady mají, bohužel se jim pořád nedostává příležitosti se do projektu pustit. Bethesda se drží značky zuby nehty a po 4 díle to vypadá, že další pokračování zatím neplánují, ani nechtějí.

Je to celkem škoda, protože přímé pokračování New Vegas, nebo alespoň duchovní nástupce je dost žádaný. Uvidime, co přinese budoucnost. Bohužel, autoři nyní nemají možnost něco spustit, či sami něco ovlivnit. Záleží na Bethesdě.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background