background - Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas
Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

2. 10. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Obsidian Entertaiment autoři Fallout New Vegas, podle mnohých nejlepšího Falloutu od dob 2, duchovního nástupce původní atmosféry a převodu spousty nápadů ze zrušeného 3 dílu s podtitulem Van Buren.

I přes hodně špatný launch se hře dostalo čtyř velmi kvalitních DLC, které se nesly ve stejném duchu, jako originální New Vegas, což bylo jen dobře po nemastných a neslaných přídavcích ve třetím díle.

Autoři jsou pořád bombardováni dotazy, kdy se pustí do dalšího pokračování, nebo kdy vyjde. Nápady mají, bohužel se jim pořád nedostává příležitosti se do projektu pustit. Bethesda se drží značky zuby nehty a po 4 díle to vypadá, že další pokračování zatím neplánují, ani nechtějí.

Je to celkem škoda, protože přímé pokračování New Vegas, nebo alespoň duchovní nástupce je dost žádaný. Uvidime, co přinese budoucnost. Bohužel, autoři nyní nemají možnost něco spustit, či sami něco ovlivnit. Záleží na Bethesdě.

Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background