background - Survival mod pro Skyrim
Survival mod pro Skyrim

Survival mod pro Skyrim

12. 10. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Hráči PC, PlayStation 4 a Xbox One si mohou stáhnout Survival mod, který se nachází prozatím ve zkušební verzi. Režim přežití přidává nové funkce a výzvy, které přinášejí Skyrimu transformaci mapy do neúprosně studené a drsné divočiny. Funguje podobně jako ve Fallout 4, takže se musíte více starat o údržbu své postavy.

Důležité parametry, o které se musíte starat:

Hlad - dostávátete hlad, což bude mít vliv na celkovou vytrvalost, stejně jako na schopnost ovládat většinu zbraní. Hlad zaženete jídlem různé kvality.

Únava - bude snižovat vaší magii. Jakmile se budete unavení, účinnost lektvarů začne klesat a je třeba najít si vhodnou postel.

Chlad - Skyrim je velmi studený, proto musíte hledat příbytky, nosit teplou zbroj a ohřívat se často u ohně. Pokud toto budete ignorovat, vaše chůze a otevírání se stane velmi pomalými a brzy zemřete na podchlazení.

Studená voda - vstup do ledové vody znamená rychlý úbytek zdraví a tudíž smrt.

Kromě výše uvedených parametrů je zrušeno rychlé cestování a regenerace zdraví, nosnost se výrazně snížila a byly přidány nemoce.

Zahrajete si Survival mod?

Ano
Ne
Skyrim jsem ještě nehrál
Celkem hlasů: 117
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background