background - Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku
Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku

Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku

14. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Letos na E3 oznámil Microsoft zpětnou kompatibilitu některých her z původního Xboxu na Xbox One. Na nové generaci Xboxu budete tak moc ukápnout slzičku při hraní nějáké té hry z roku 2002. Pokud se na tyto momenty už nemůžete dočkat, tak vás potěšíme.

Microsoft totiž hodlá podle slov Phila Spencera, šéfa Xboxu, zpětnou kompatibilitu spustit do konce letošního roku. Oznámil to na Brazil Game Show Gamespotu a řekl, že jsou velmi blízko. Přesné datum ale zatím oznámit nemůže. Bohužel nemůže oznámit ani konkrétní hry, které do zpětné kompatibility spadají. Musí počkat na partnery, se kterými tyto hry oznámí. Každopádně už z dřívějších informací víme, že her nebude tolik, jako u Xboxu 360, ze kterého bylo převedeno do zpětné kompatibility s Xbox One více než 400 her.

Něco málo ale Spencer přeci jen nakousl. Prý nás bude hodně zajímat, jak bude zpětná kompatibilita fungovat na Xbox One X. Jsem zvědavý, s čím nás Xbox ohromí.

Připomínáme, že Xbox One X vychází 7. listopadu tohoto roku.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background