background - Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition
Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition

Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition

16. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
5 min čtení

Bohužel, pokud jste čekali na remasterovanou verzi Age of Empires, která měla vyjít už 19. října, tak máte smůlu. Vývojáři odložili datum vydání někdy na začátek roku 2018.

zdroj: trueachievements.com

"Když jsme se rozhodli vydat remaster Age of Empires, měli jsme mnoho debat o rozsahu obnovy, které bychom měli podniknout ... je to klasika a zaslouží si, aby se s ní zacházelo opatrně," taková slova napsal tým vývojářů ve svém článku zde.

Vývojáři tedy potřebují více času na optimalizaci hry a nabádají hráče, aby se přihlásili do bety a pomohli jim ji testovat, pokud tak ještě neučinili. Přihlásit do bety se můžete na tomto [odkazu](http://www.ageofempires.com/age-insider-information/). Pokud budete mít štěstí, tak vám příjde e-mail s instrukcemi pro vstup do bety.

Rozhodně je lepší, aby hra byla odložena a vývojáři ji vyladili, aby nenastali problémy, jako například u HD edice Age of Empires 2. Na gameplay záběrech bylo vidět, že se hra škubala a to na mapě nebylo žádné velké množství jednotek a osobně jsem se bál, že to tak bude i u finální verze. Tak snad odložení pomůže tyto problémy vyřešit.

Připomínáme, že Definitivní edice se dočkájí i další dva díly, Age of Empires 2 a 3. V plánu je dokonce úplně nový díl Age of Empires 4. Na ten si ještě ale nějáký ten rok musíme počkat.

zdroj: youtube/Windows

Původní Mafia se opět dostala na Steam!

Původní Mafia se opět dostala na Steam!

Zhruba před 5 lety byla tato legendární hra z neznámých důvodů stažena ze Steamu. Pokud jste ji ale měli koupenou před odebráním ze Steamu, tak vám zůstala a mohli jste ji dále hrát. Po tomto kroku jste neměli...

23. 11. 2017
Radek Kajnar
4 min čtení
Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background