background - Noise Bomb v Need for Speed Payback
Noise Bomb v Need for Speed Payback

Noise Bomb v Need for Speed Payback

18. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

V roce 2015 se série Need for Speed dočkala restartu Vývojáři ze studia Ghost Games zkusili přidat do hry filmový příběh a za moc to nestálo. Tento rok se to pokusí vylepšit nový díl NFS Payback. Ghost Games slibují mnohem akčnější příběh připomínající Rychle a zběsile. Uvidíme, jak se jim to povede.

zdroj: vignette2.wikia.nocookie.net

Další novinkou je Noise Bomb, což je jedna z nejznámějších driftovacích lig. Její členové cestují po Spojených státech a nyní se bude jezdit i ve fiktivním Fortune Valley. Úkolem bude porazit jednotlivé skupiny a na závěr vyhrát závod s bossem a získat titul Drift Kinga.

V Payback budeme hrát za tři hrdiny: Tyler, Mac a Jess. S nimi budeme ve Fortune Valley závodit a postupně získávat reputaci. Cílem bude zničit kartel The House.

Need for Speed Payback vychází 10. listopadu na PC, Xbox One a PS4.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background