background - Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.
Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.

Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.

21. 10. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
4 min čtení

Vydání nového Wolfensteina s podnázvem The New Colossus se rapidně blíží, a dává o sobě vědět vydáním nového Launch Traileru.

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Trailer je extrémně nabitý drsnou akcí ve formě kosení nácků. Můžeme se také seznámit např. s rozšířeným arzenálem zbraní, nepřátelským rasistickým Ku-klux-klanem nebo s několika Vašemi spolubojovníky. Třešničkou na dortu je ovšem odhalení dlouho spekulovaného tématu. Ve hře Wolfenstein: The New Colossus se objeví samotný vůdce říše Adolf Hitler !

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Mnozí pamětníci už mohli začít jásat, že se utkají s Hitlerem, který má místo rukou kulomety, jako tomu bylo u legendárního Wolfensteina 3D. Ovšem, takto se vůdce v Traileru na New Colossus neprezentuje, a je, řekněme, zabalený v župánku. Ovšem stále existují spekulace, že se Hitler ujme robota a udeří v plné síle. Otázka ovšem stále zní, zdali se v roli B.J. Blazkowicze s vůdcem vůbec utkáme, a nebo se dočkáme až v pokračování.

Wolfestein: The New Colossus vychází 27.října na PC, PS4 a Xbox One.

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background