background - Life is Feudal: MMO otevřená beta už za měsíc
Life is Feudal: MMO otevřená beta už za měsíc

Life is Feudal: MMO otevřená beta už za měsíc

23. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
2 min čtení

Life is Feudal: MMO online středověká survival hra se z uzavřené bety posune do otevřené bety už 17. listopadu. Současně se také dostane do Early Access, zatím je dostupná pouze prostřednictvím webových stránek hry.

V případě, že nevíte, o co se jedná, tak je to MMO titul v podstatě rozšířenou verzí Life is Feudal: Your Own, realistická sandboxová hra s podporou až 64 hráčů. Doufejme, že MMO bude větší, s podporou pro více hráčů, a že ho oživí Guild vs Guild systém.

Všichni majitelé Life is Feudal: Your Own dostanou zdarma "character ticket" pro MMO, který vám v podstatě umožní přejít ze startovního ostrova na pevninu.

zdroj: youtube/Life is Feudal

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background