background - Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu
Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu

Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu

25. 10. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
3 min čtení

Před pěti lety byla legendární česká hra Mafia: The City of Lost Heaven stažena ze Steamu po vypršení licencí na některé ze skladeb. Žádná jiná platforma nenabízela digitální distribuci hry... tedy až do teď.

zdroj: http://mafiagame.wikia.com

Nyní si můžeme znovu zakoupit za deset eur digitální kopii Mafie na GoGu! Má to ovšem několik háčků. Z GoG verze je odebrána veškerá licencovaná hudba, hra tedy jen obsahuje vlastní Soundtrack. Dalším háčkem je dostupnost pouhého anglického jazyka, takže na legendární český dabing a nezapomenutelné hlášky v podání předních českých dabérů můžeme zapomenout.

zdroj: http://mafiagame.wikia.com

Především pro ty, co českou Mafii ještě nehráli, je toto ideální příležitost k napravení. Přeci jen jde o nejlepší vydanou českou hru vůbec. A pamětníci určitě také rádi zavzpomínají na staré časy strávené ve městě Lost Heaven a na špičkový příběh mafiána Tommyho Angela. Hru můžete kupovat zde.

Koupíte si Mafii na GoGu ?

Ano, čekal jsem na digitální verzi !
Ne, vlastním původní krabicovou verzi hry.
Hru si nemám v plánu pořizovat.
Celkem hlasů: 127
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background