background - Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?
Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?

Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?

17. 06. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
5 min čtení

V roce 2014 vývojáři z Crystal Dynamics ukázali na herním veletrhu E3 první trailer na velmi očekávané pokračování známé hry Rise of Tomb Raider. Na letošním E3 vývojáři nově představili gameplay trailer, který už nám toho o hře spoustu napovídá. Vývojáři také slibují, oproti minulému dílu, více prozkoumávání kobek, na jehož nedostatek si fanoušci stěžovali.

Lara při pohledu do města

Rise of Tom Raider je pokračování na hru Tomb Raider z roku 2013. Trailer z roku 2014 ukazuje dění po prvním díle. Lara prochází terapií, ve které se má vyzpovídat ze svých deprimujících zážitků na ostrově.

Příběh: Příběh ohledně této hry je stále jedním velkým tajemstvím. Ovšem zde se objevily nové drobnosti během konference na E3 roku 2015. V gameplay videu můžeme vidět, jak Lara spolu s přáteli hledají východ ze zamrzlé jeskyně do průsmyku, kde začíná bouřka, která ničí vrchol hory.

Lara znavená a potrhaná bojem

Hratelnost: Během gameplay videa z konference na E3 roku 2015, byla ukázana taky hratelnost. Musíme přiznat, že jsme si všimli spousty stejných prvků jako v předešlé hře. Lara také představuje použití dvou cepínů, pomocí kterých šplhá, skáče nebo se zachytává po zamrzlé hoře a to vše v quicktimech.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background