background - Informace o novém EA Sports UFC 3
Informace o novém EA Sports UFC 3

Informace o novém EA Sports UFC 3

6. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Společnost Electronic Arts představila další díl bojového umění UFC 3. Tento rok bude tváří hry všemi známý Conor McGregor z Irska. Hra bude obsahovat technologii Real Player motion, která by měla zajistit realističtější pohyby smíšených bojových umění. Vývojáři tvrdí, že díky této funkci mohli vytvořit více než 5000 animací pohybu.

zdroj: easports.com

Ve hře bude nová G.O.A.T. kariéra, ve které budete kromě samotných zápásů například získávat na svoji stranu fanoušky mimo Octagon. Do multiplayeru přibudou nové herní módy. Mezi ně patří rychlé zápasy Stand & Bang, Submission Showdown nebo možnost si vytvořit zápas podle svých pravidel. Novinkou je i turnajový mód, kde hráči budou muset vyhrát proti co největšímu počtu soupeřů v eliminačních kolech ve stylu bracketu.

zdroj: Pastapadre.com

EA Sports UFC 3 vyjde 2. února 2018 pro Xbox One a PS4. Pokud si předobjednáte Champions edici, tak budete moci hrát o 3 dny dříve, 30. ledna.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background