background - American Truck Simulator: Výlet do Nového Mexica
American Truck Simulator: Výlet do Nového Mexica

American Truck Simulator: Výlet do Nového Mexica

25. 11. 2017
Kryštof Friedel
0 obrázků
6 min čtení

Poslední dobou se staly celkem populární hry jako European Truck Simulator nebo Spintires. Zdá se, že občas je třeba odreagovat se. Například tím, že sednete za volant tyráku, přijmete zakázku a jedete! Právě do jedné z těchto her přišel nedávno datadisk nebo DLC (ríkejte si tomu jak chcete...), které do hry přidává novou část Ameriky jménem Nové Mexiko.

Bohužel, jedna "malá" část mapy nemůže vystačit na celou recenzi. Proto bych toto chtěl použít spíše jako pochvalu vývojářům za skvělou práci a ukázku a popsání mých dojmů právě z Nového Mexika.

Musím se přiznat, že nejsem fanouškem tohoto stylu her a něco takového jsem nikdy nehrál. Proto jsem si ani vlastně nebyl jistý, co od toho čekat? Hardcore simulátor náklaďáků nasáklý naftou a olejem? Ne. Arkádovou jízdu ve které je všechno dovoleno? Taky ne. Hry tohoto typu jsou právě mezikrokem mezi těmito dvěma styly. A musím říci, že povedený.

Takže abych už přestal mluvit o celém žánru, řeknu poslední věc. Tyto hry jsou skvělé za určitých podmínek. Nyní ale zpět k Novému Mexiku. Mapa připomíná opravdu připómíná něco, co byste mohli označit za Ameriku. Projíždíte po silnici, v prvo vidíte farmu, támhle vlevo zase něco mezi pouští našim podnebím. Prostě nádherné. Bohužel mě nejvíce zamrzelo, že města jsou malé, ale to asi bude způsobeno tímto žánrem. Když jsem nakousl města, jsou také (až na tu velikost) úchvatné, dokonce můžete navštívit Roswell.

Vývojáři si s tímto určitě dali obrovskou práci a to velice oceňujeme! Jestli se chcete vydat vozit náklad v hezkých tahačích, máte naše požehnání. Za nás dáváme za zpracování mapy 8/10.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background