background - Denuvo ochrana Assassin's Creed Origins stále drží!
Denuvo ochrana Assassin's Creed Origins stále drží!

Denuvo ochrana Assassin's Creed Origins stále drží!

29. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Když se ochrana Denuvo rozšířila mezi většinu her, vývojáři si ji nemohli vynachválit. Hry dokázaly vydržet i několik týdnů po vydání neprolomené, což bylo pro vydavatelé klíčové. V posledních měsících ale hry nevydržely s touto ochranou někdy ani 24 hodin (např. Middle Earth Shadow of War) a Denuvo se stalo neúčinným. Nicméně se to teď znovu otočilo. Vydavatelé her totiž dostali před pár týdny novou vylepšenou verzi Denuvo.

Jako názorným příkladem je Assassin's Creed Origins, který už přes měsíc odolává zpirátění a žádný crack pro něj zatím nebyl vytvořen. Za zmínku stojí i nový Need for Speed Payback nebo Star Wars Battlefront 2, který taktéž stále nebyl prolomen.

Do nového Asasína bylo navíc Ubisoftem přidáno VMProtect, které ještě více pomáhá ochraně, ale podle většiny hráčů tato funkce vyrázně zvyšuje nároky na procesor. Ubisoft však ujišťuje, že tato ochrana na výkon procesoru nemá žádný vliv. Těžko tedy říct, jestli je hra na některé procesory špatně optimalizovaná, a proto si hráči stěžují, že je to kvůli té ochraně nebo Ubisoft lže a opravdu za to může VMProtect. Ať už je to, jak chce, ochrana stále funguje, avšak crackerská skupina 3DM na prolomení Denuvo stále pracuje a prý jim máme dát ještě čas. Běda vám, jestli stále čekáte na pirátskou verzi!

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background