background - V betě UFC 3 jsou mikrotransakce
V betě UFC 3 jsou mikrotransakce

V betě UFC 3 jsou mikrotransakce

3. 12. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

No, co na to říct. Vlastně se tomu už ani nedivím. EA je prostě nepoučitelné a do bety UFC 3 vložili pay-to-win mikrotransakce. Dát do bety mikrotransakce je opravdu okaté a navíc se nejedná o kosmetické předměty.

Konkrétně jde o karty do Ultimate Team režimu. Něco podobného má i FIFA, ale zde se nejedná o hráče (bojovníky), ale jedná se o karty, které vám vylepšují bojové pohyby nebo zvyšují sílu. Karty jsou použitelné jen v Ultimate Team režimu, takže pokud je nechcete, můžete je prodat.

zdroj: gamerevolution.com

Za stovky dolarů si tedy můžete vytvořit neporazitelného goliáše a rozmačkávat hráče, kteří nedají do hry ani cent. Samozřejmě je to velmi nespravedlivé a EA machá sirky v benzínu. Uvidíme, jak se situace vyvine do vydání plné hry. Zatím jsou hráči velmi nespokojeni (ti, co neplatí) a situaci přirovnávají k miktrotransakcím ve Star Wars Battlefront 2 nebo FIFA 18.

Pokud si chcete betu UFC 3 vyzkoušet, máte na to krátký čas. EA totiž betu otevřelo pro všechny hráče do 5. prosince na Xbox One a PS4. Plná hra vyjde 2. února 2018.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background