background - Skvělá zpráva od české pobočky Sony!
Skvělá zpráva od české pobočky Sony!

Skvělá zpráva od české pobočky Sony!

29. 12. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
2 min čtení

Na ježíška dostali majitelé konzolí Playstation 4 menší dárek v podobě informace. Česká pobočka Sony totiž oznámila, že nový God of War bude mít české titulky!

Z velké části tomu pomohl i dopis pro Sony od komunity, která má facebookovou stránku zde nebo 1800 podpisů pod anketou zde zde. Mimochodem se tato komunita zabývá bojem za češtinou ve hrách na konzolích obecně. Pokud to takhle půjde dál, tak do budoucna se určitě dočkáme více přeložených titulů do našeho jazyka nejen na PS4.

God of War bude zasazené do severské mytologie a se starým Kratosem a jeho synem bychom si měli užít zhruba 30 hodin herní doby.

God of War vyjde na začátku roku 2018 exkluzivně pro PlayStation 4.

Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background