background - Atari Box - odklad
Atari Box - odklad

Atari Box - odklad

29. 12. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
2 min čtení

Po více než dvaceti letech, kdy americká společnost Atari uvedla na trh svoji poslední herní konzoli, se nyní snaží oživit zašlou slávu. Jak se zdá, na příchod této konzole si však musíme ještě počkat.

Výrobce chtěl pravděpodobně udělat radost všem uživatelům, kteří příchod konzole Atari Box netrpělivě očekávají. Proto chtěl ještě před Vánocemi spustit prostřednictvím svých internetových stránek možnost předobjednávky.

Výrobce však přiznal v den oznánení, že posouvá na dobu neurčitou a oznámi problémy s vývojem.

Jaké hardwarové součástky bude obsahovat také neznáme. Podle spekulací by se cena měla pohybovat okolo 300 dolarů (6000 Kč). Na přesnější informace si však budeme muset počkat do roku 2018**.

Těšíte se na Atari Box?

Ano
Ne
Nevím, nejsem konzolový hráč.
Celkem hlasů: 72
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background