background - Historie Warcraftu #2: Sargerasova zrada
Historie Warcraftu #2: Sargerasova zrada

Historie Warcraftu #2: Sargerasova zrada

2. 01. 2018
Kryštof Friedel
0 obrázků
9 min čtení

Nazdar, uběhla nějaká doba a já jsem zpět s další náloží příběhu z Warcraftu. Sežeň si popcorn nebo něco stejně chutného, trochu dobrého pití a můžeme začít!

*Ps: Informace opět beru z knihy, která se dá nalézt přímo ve hře. Příběh navazuje přímo tam, kde jsme skončili posledně.

Po čase si démonické bytosti si z Twisting Nethereu našly cestu na světy Titánů. Pantheon si tehdy zvolil jejich nejlepšího válečníka, aby jednal jako jejich první linie obrany. Sargeras své poslání vykonával čestně po tisíciletí, hledal a ničil démony kdekoliv mohl.

Během věků Sargeras narazil na dvě démonické rasy, které chtěly získat moc a dominanci nad fyzickým vesmírem. Eredarové a Nathrezimové ( Známí též jako Páni děsu).

Eredarové: (Zde se může příběh trochu lišit, kniha je popisuje jako zkorumpovanou rasu, která užívala svých Warlocků a jejich schopností k zotročování ostatních světů. Já se budu držet věcí, které se nám dostaly do rukou v patchi World of Warcraft: 7.3)

*Zdroj: wowwiki.wikia.com

Eredarové žili dlouhou dobu v míru za pomoci jejich vynikajících magický schopností. Jejich civilizace prosperovala a oni pilovali své magické umění. Toho si všiml již zkorumpovaný Sargeras a kontaktoval vůdce Eredarů jimiž byli Velen, Kil´Jaeden a Archimonde. Nabízel jim vědění o jakém se jim ani nesnilo. Velen měl vizi ve které víděl, že pokud přijmou jeho nabídku promění se hrozné démony a jejich ideály budou zničeny. I přes to, že Velen prokoukl Sargerasovy plány další dva vůdci přijali Sargerasovu nabídku. To vedlo k úprku Draenaů z Argusu. Tímto se Eredaři stali první rasou Plamenné Legie. (Zde trochu přeskakujeme v čase)

Páni děsu:

Nathrezimové byli rasa upírských démonů, která dobývala řadu obydlených světů tím, že posedli jejich obyvatele a úplně ovládali jejich myšlení. Páni děsu obrátili národy proti sobě jenom díky manipulaci, která vedla k velké zášti a nedůvěře. Sargeras tuto rasu sice jednoduše porazil, ale jejich zkaženost ho hluboce zasáhla.

*Zdroj: deviantart.com

Zatímco pochyby a zoufalství zaplavovaly Sargerasovy pocity ztratil víru nejenom ve svou misi, ale také ve vizi uspořádaného vesmíru. Nakonec došel k názoru, že celý koncept řádu je hlupý a že chaos je jediná cesta. Titáni se ho snažili vyvést z jeho omylu. Sargeras se nakonec rozhodl, že Pantheon opustí navždy. I když byl Pantheon jeho odchodem zarmoucen nemohli titáni nikdy předpovědět jak daleko jejich bratr půjde.

Tehdy už šílenství pohltilo poslední kousky vznešeného bojovníka s démony. Začal věřit, že titáni byli zodpovědní za chyby ras. Rozhodl se, že konečně zničí práci titánů a zformuje nezastavitelnou armádu známou jako Plamennou Legii. Do dnešního dne se neví kolik planet bylo takto zničeno.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background