background - Remaster pro první Mafii konečně vyšel! Vypadá famózně!
Remaster pro první Mafii konečně vyšel! Vypadá famózně!

Remaster pro první Mafii konečně vyšel! Vypadá famózně!

4. 01. 2018
Radek Kajnar
0 obrázků
2 min čtení

Tak jsme se konečně dočkali. Vyšel fanouškovský remaster pro původní Mafii. Tedy ve skutečnosti to není remaster, ale modpack. Nicméně vzhledem k tomu, co tato modifikace nabízí, si s klidem může říkat remaster.

Nemá smysl se tu moc rozepisovat, co konkrétně tento remaster obsahuje, protože podrobnosti o tomto modu jsme již psali. Každopádně většina textur byla předělaná do HD rozlišení a například voda vypadá mnohem realističtěji než v originální Mafii. To samozřejmě není všechno a na tuto parádu se tedy můžete podívat ve slibovaném videu.

Pokud tedy Mafii vlastníte a chcete si remaster vyzkoušet, tak ho můžete stáhnout zde. Velikost souboru je necelých 3 GB.

Líbí se vám tento remaster?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 1218
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background