background - Nový Fable na dohled?
Nový Fable na dohled?

Nový Fable na dohled?

12. 01. 2018
Michal Fortyn
0 obrázků
2 min čtení

Pokud tomu tak bude, mohli bychom se na letošním E3 konaném v Los Angeles dozvědět vícero o novém Fable. O Únik informací se postaral stejný člověk, který vyzradil předloňskou Forzu Horizon 3, Age of Empires, Sea of Thieves nebo třeba pokračování zombie akce State of Decay.

Po uzavření studia Lionhead Studios se mnoho fanoušků bálo, zda-li se pohádkové RPG ještě vrátí. Vše nasvědčuje tomu, že bychom se opravdu mohli dočkat novému Fable.

Kromě úniku informací Fable vyšli na světlo spekulaco o pokračování Forza Horizon, tentokrát přesunutý do Japonska. Návrat Perfect Dark a novinky ohledně pirátské Sea of Thieves.

Nezbývá nám, než si počkat na E3.

Oznámí letos Microsoft na E3 nový díl Fable?

Ano
Ne
Nevím, Fable jsem ještě nehrál
Celkem hlasů: 30
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background