background - Legendární Half-Life 2 s českým dabingem
Legendární Half-Life 2 s českým dabingem

Legendární Half-Life 2 s českým dabingem

12. 01. 2018
Daniel Holman
0 obrázků
5 min čtení

Legendární Half-Life 2 vyšel roku 2004, získal 39 ocenění Hra roku a označení jako "nejlepší hra všech dob" nebo "hra dekády". Není divu, že je považován za jednu z nejlepších her vůbec. A nyní si díky dabovací skupině Fénix ProDabing můžeme užít tuto pecku kompletně v českém dabingu !

zdroj: abcgames.sk

Na českém dabingu hry Half-Life 2 se pracovalo dlouho a několikrát byl jeho vývoj odložen. Na chvíli dokonce celý projekt zmizel ze sekce Připravujeme na webu dabovací skupiny. Jakmile se ovšem na začátku prosince objevil příspěvek "Herní legenda pod stromeček", bylo snad všem jasné, o co půjde. Na Vánoce jsme se tak dočkali vydání jak nového českého Traileru, tak samotného dabingu, který můžete zdarma stahovat na webu Fénix ProDabing.

zdroj: abcgames.sk

Ti ovšem před nějakou dobou nadaboval i Half-Life 2: Lost Coast (technologické demo), ale hlavně remake původního Half-Life s názvem Black Mesa. Ten předělává stařičkou hru z roku 1998 do Source Enginu. Pro ty, kteří se sérií Half-Life ještě zkušenost nemají, a chtějí si užít i první díl v českém znění, remake Black Mesa je jasnou volbou.

zdroj: abcgames.sk

A perlička na závěr! Nově započali práce i na českém dabingu Half-Life 2: Episode One, a vydání by jsme se měli dočkat na Vánoce 2018.

zdroj: www.youtube.com/fenixprodabing2

Oprášíte legendární Half-Life 2 v českém dabingu ?

Samozřejmě, dabing zní skvěle!
Ne, dám přednost originálnímu znění.
Celkem hlasů: 63
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background