background - Co nám na E3 chybělo?
Co nám na E3 chybělo?

Co nám na E3 chybělo?

E3
23. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

E3 je za námi, ale nad některými hrami stále visí otazníky. Chtěli jsme je, ale nedostali jsme je. I tak se dají popsat dojmy z her, které jsme na letošní E3 neviděli.

RIME

Hra byla představena na Gamescomu v roce 2014 naprosto úžasným trailerem. Od té doby jsme toho o ní moc neslyšeli. Jde o open-world third-person view adventuru, od Tequila Works exkluzivně pro PS4. Doufáme, že se dalších informací dočkáme na letošním Gamescomu.

Project Guard

Letos nám Nintendo představilo Star Fox Zero, to se stalo velkou hrou této konference. Zároveň s tím se však neobjevily další informace o další velké hře. Tou je Project Guard pro WiiU. Hra spočívala v obraně vašeho doupěte. To se dělo přes kamery a turrety rozmístěné po základně. Mezi obrazovkami se dalo přepínat ovladačem. Někteří věří, že bychom se mohli Projectu Guard dočkat ještě letos!

Dead Island 2

Jedna z největších her z našeho seznamu, která se letos na E3 neobjevila. Dead Island 2. První díl, který vyšel společně s Riptide byl vytvořen polským studiem Techland. Na druhém dílu však pracuje Yager Development a vydává ho Deep Silver. Hra se má odehrávat v Kalifornii a opět nabídne hordu zombíků a velký arzenál zbraní. Snad se objeví na letošním Gamescomu.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background